URODZINKI

>>> Tu możesz pobrać zaproszenie urodzinowe <<<

Urodziny, imieniny to szczególny dzień dla każdego dziecka. Zachęcamy do zorganizowania dla Państwa pociechy imprezy w gronie przyjaciół w sali zabaw ZABAWOWO.urodziny_03_250.jpg

Do Państwa dyspozycji oddajemy 5 bajkowych pokoi przyjęć, w których można zorganizować niezapomniane urodziny czy imieniny dziecka. Pokoje są tak pomyślane, że w razie potrzeby i większej liczby gości połączymy je ze sobą, by wszyscy mogli się pomieścić.

Oferujemy nowość  – przyjęcia trwające 2,5 godziny. Na życzenie zorganizujemy takie przyjęcia od A do Z przygotowując poczęstunek dla dzieci w formie pakietów, w skład których wchodzą: sok, herbata mrożona, woda mineralna, chipsy, chrupki, paluszki, mieszanka kruchych ciastek, żelki oraz czekoladki. Oczywiście jeżeli dla Państwa będzie wygodniej, możecie przynieść na taką imprezę swoje produkty.

Polecamy  bajkowe torty upieczone we współpracujących z nami  cukierniach. Katalog oraz cennik tortów znaleźć można w ZABAWOWIE. Torty można także obejrzeć na naszym profilu na fb https://www.facebook.com/pages/Zabawowo/311488245562956 lub w galerii w zakładce "Zabawowe torty".
Zapewniamy atrakcyjne ceny!